Imprezy okolicznościowe/Bankiety:

    Nasz obiekt jest przystosowany do organizowania wszelakich imprez okolicznościowych np. wesela , bankiety , biesiady , firmowe konferencje. Do dyspozycji mamy 4 sale, w których łącznie możemy pomieścić około 180 osób . Istnieje możliwość organizowania przyjęć na dworze przy grillu w formie biesiady. Organizujemy również brunche rodzinne, gdzie można w miłej atmosferze spędzić np. niedzielne popołudnie wraz z najbliższymi . Wszystkie posiłki są starannie przyrządzane z najlepszych składników, bez sztucznych dodatków i ulepszaczy. Wszystko jest przygotowywane w 100% przez naszych kucharzy, co daje potrawom wyjątkowy i niepowtarzalny smak, który pozostaje w pamięci na długi czas. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zaserwować dania z każdej kuchni świata po wcześniejszym uzgodnieniu .


     Do dyspozycji gości mamy dwa pełnowymiarowe korty do gry w tenisa (singla i debla) otwarte w sezonie wiosenno-letnim. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu.

Zapraszamy również do współpracy różne instytucje, firmy oraz biura podróży . Dla większych grup oferujemy zniżki i promocje .